KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376127
*
nr 1237 6127
Oljemålning
Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 19:56:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/2 15:17:04
1
Vinnande bud
25/2 19:08:37
2
150 kr
25/2 19:08:37
1
200 kr (Budbetjänt)
25/2 19:09:05
2
250 kr
25/2 19:09:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hamn olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sven sahlberg
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
8315 Oljemålning
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:13
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
8312 Oljemålning
Bodil Halvorson. Signerad, daterad 2000. Olja på p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:04
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1237 6127
Oljemålning
Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/2 15:17:04 | 1 | Vinnande bud |
25/2 19:08:37 | 2 | 150 kr |
25/2 19:08:37 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
25/2 19:09:05 | 2 | 250 kr |
25/2 19:09:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hamn olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sven sahlberg
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50 -
8315 Oljemålning
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:13 -
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
8312 Oljemålning
Bodil Halvorson. Signerad, daterad 2000. Olja på p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:04 -
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52